Kdo jsme

Kdo jsme

Pěstujeme, tvoříme, učíme se, rosteme

Bydlíme v Praze a vychováváme zde své děti. Chceme si zajistit dobré potraviny a budovat místní komunitu dobrovolníků a spotřebitelů, proto jsme se rozhodli pronajmout kousek půdy od města a ekologicky hospodařit. Rádi bychom se zemědělství a zkrášlování města věnovali naplno a vaše zapojení je k tomu klíčem. Přijďte nás navštívit přímo na pole nebo sledujte naše sociální sítě. 

Slunečnice
Práce na poli

Naše hodnoty

Tvořivost a rodina 

Naše poslání

Vznik a růst městské farmy 

Naše vize

Příroda za dveřmi 

Naše pole

Kunratice

ulice K ústavu
Praha 4 – Kunratice, 148 00

V režimu ekologického zemědělství zde pěstujeme pestrou skladbu plodin - zeleninu, byliny, květiny, ovoce, které nabízíme k prodeji v rámci KPZ. Nachází se tu komunitní zahrada a prostor pro společné setkávání pro rodiny s dětmi. Pole jsou snadno dostupná i z centra Prahy.

Pole v kunraticích z dronu

Točná

Čihadlo
Praha 12, 143 00

Pole na kopci Čihadlo nedaleko Točné je výjimečné svým krásným výhledem do kraje. Na 3 hektarech máme vysazený ovocný sad se stromy a keři. Do budoucna plánujeme mezi řadami stromů pěstovat nejrůznější plodiny.

pole-točná-z-dronu

Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše aktivity nebo si chcete objednat naše výpěstky? Napište nám na náš kontaktní email info@zygon.cz. Případně nás přijďte navštívit na jedno z našich polí. Více informací o událostech najdete v sekci právě se děje

Fotografie týmu Zygón

Projekt je realizován s finanční podporou hlavního města Prahy

Logo hlavního města Praha