Chcete pravidelně odebírat naši zeleninu? Přihlašte se do KPZ Zygón

Chcete pravidelně odebírat naši zeleninu? Přihlašte se do KPZ Zygón

Posted by: zygoncz

Pokud sháníte zdroj lokální zeleniny, bylinek a květin a ještě pěstované v bio režimu, pak může být naše KPZ volbou pro Vás. Pěstujeme přímo v Praze Kunraticích. Na letošek plánujeme brambory, cibuli, česnek, mrkev, červenou řepu, kedlubny,pór, salát, rajčata, okurky, ředkvičky, špenát, hrášek , fazole, kukuřici, mangold, kadeřávek, dýně, cukety, patizony, různé bylinky a koření (petrželka, pažitka, koriandr, bazalka, kopr…) a květiny.

Nabízíme 13 bedýnek zeleniny doplněné o bylinky a květiny v období červen-říjen.

Cena na tuto sezónu je 6500 Kč, přičemž si můžete u nás odpracovat 10 nebo 20 hodin a tím cenu podílu snížit o 1000 Kč nebo 2000 Kč. Váhu bedýnky odhadujeme na 4-7 kg.

Přihlášku do naší KPZ můžete vyplnit zde.

Komunitou podporované zemědělství je partnerství mezi zemědělcem a spotřebiteli, v jehož rámci jsou rizika a přínosy zemědělství sdíleny. Tím, že se známe, znáte i náš způsob pěstování plodin. Víte, kde a jak zelenina roste, víte tedy, co kupujete a především, co jíte. KPZ rozhodně není jen obchod. Je to vzájemně prospěšné spojenectví, ve kterém si musí obě strany věřit. Vy nám, že to umíme a víme, co děláme. A my zase Vám, že si odeberete podíl do poslední mrkve do posledního dne sezony. Za podíl a závazek věrnosti dostáváte po celou sezónu zdravé potraviny.