Nabídky na rok 2024 – KPZ, komunitní zahrada a zahradník

Nabídky na rok 2024 – KPZ, komunitní zahrada a zahradník

Posted by: zygoncz

🌱Hned 4 nabídky pro fanoušky ekozemědělství 🥕

🌼 Nabídka podílů v KPZ (komunitou podporované zemědělství) – zeleninové bedýnky od června do listopadu: Chceš mít čerstvou a kvalitní zeleninu přímo od pěstitele?

Nabízíme ti podíl v naší KPZ, díky kterému každé dva týdny dostaneš svou bedýnku plnou čerstvé zeleniny, bylinek a květin. 🐔Nově nabízíme možnost si k podílu připlatit i vajíčka. Část podílu si lze u nás též odpracovat a cenu podílu tak snížit až o 2000,-! 🥕🌿

Registrační formulář zde.

🌼 Volná místa v naší komunitní zahradě U tří svatých

Miluješ přírodu a rád/a bys se zapojil/a do zahradnických aktivit? Máme pro tebe skvělou možnost! Nabízíme volná místa v naší komunitní zahradě, kde už za 800 Kč/rok můžeš rozvíjet své zahradnické dovednosti a sdílet radost z pěstování rostlin s ostatními nadšenci. 🌿 Sezóna se rozjíždí TEĎ! Zaplacením příspěvku se stáváte členy neformálního klubu a můžete začít hned pěstovat. O přihlášku si napište na info@zygon.cz.

🌼 Hledáme zahradníka se zkušenostmi, který by se k nám připojil na několik dní v týdnu.

Nástup ihned. Pokud máš vášeň pro zahradničení a chceš se podílet na pěstování zeleniny pro naše podílníky, tato příležitost je pro tebe! Dej nám vědět a připoj se k nám.

🌼 Staň se dobrovolníkem

Potřebuješ si vyčistit hlavu? Na to je manuální práce nejlepší. Přijď nám podle svých chutí a možností pomoct a užij si pobyt venku, pohyb a milou společnost. Události budeme dávat na naše facebookové stránky Zygón – městské ekologické zemědělství nebo nám napiš na info@zygon.cz.

🌼Zajímá tě některá z nabídek?

✅ O další info si napiš na email info@zygon.cz nebo volej 792405352.

Těšíme se na spolupráci a setkávání tuto sezónu! Radka a Kuba